אודות

מה אנחנו מציעים לך?

הכשרה מקצועית בשני מסלולים:

מסלול רגיל: לתעודת הסמכה טכנולוגית המאפשרת המשך לימודים במכללה לטכנאי והנדסאי ולתעודת הסמכה מקצועית

מסלול מצטיינים: לתעודת בגרות, לתעודת הסמכה טכנולוגית המאפשרת המשך לימודים במכללה לטכנאי והנדסאי ולתעודת הסמכה מקצועית

מה תמצא/י רק אצלנו?

חדש! סדנאות ומעבדות חדשות מהמתקדמות בישראל למחשבים, עיצוב שיער, מכונאות רכב ומדעי התחבורה

חדש! חדר מוזיקה

חדש! אולם כנסים חדש ומרשים ביופיו

חדש! חצרות חדשות ומטופחות

רק אצלנו! צוות טיפולי עשיר הכולל פסיכולוגית, שתי יועצות חינוכיות ומדריך מוגנות

רק אצלנו! הוראת מתמטיקה ואנגלית לבגרות בקבוצות של כ-8 תלמידים בלבד

רק אצלנו! לימודים לתעודת בגרות בקבוצות של כ-6 תלמידים בלבד

רק אצלנו! אפשרות לקבלת מלגות לאבחונים לקראת בחינות הבגרות

רק אצלנו! מגרש כדורגל, שלושה שולחנות טניס, אולם ספורט ממוזג, חדר כושר וחדר אירובי

רק אצלנו! מגוון יוצא דופן של חוגי העשרה: די.ג'יי, נגינה על דרבוקה וגיטרה, איפור, קולנוע, כדורגל ועוד

רק אצלנו! ארבעה חברי צוות צעיר, משרתי שירות לאומי ומתנדבי ש"ש

בתיאבון! כריכים לארוחת הבוקר

אל תחמיצו! טקסים מרשימים, מסיבת פורים שמחה, סדר ראש השנה, סדר ט"ו בשבט, סדר פסח וסדר שבועות

אל תחמיצו! טיול שנתי בן שלושה ימים ושלושה סיורים נוספים לכל כיתה במסלולי "שביל ישראל"

מסלול המצטיינים לתעודת בגרות

3 תעודות הסמכה: תעודת בגרות, תעודה טכנולוגית המאפשרת המשך לימודי טכנאי הנדסאי ותעודת מקצוע.

בכל המגמות: הלימודים לתעודת בגרות מתקיימים בכל אחת משלוש המגמות.

קבוצות קטנות: הלימודים מתקיימים בקבוצות של כ-6 תלמידים בלבד.

מלגת אבחון: לכל תלמיד הלומד במסלול לתעודת בגרות ניתנת האפשרות לקבלת מלגת אבחון.

סיורים ייחודיים: תלמידי המסלול זוכים להשתתף מדי שנה בסיורים ייחודיים ובהם: ביקור במוזיאון המדע בירושלים, ביקור בהצגת תיאטרון רפרטוארי בת"א ועוד.

סגל הניהול

  • יניב פכטר

    מנהל בית-הספר
  • פליקס שאשא

    סגן מנהל ורכז פדגוגי
  • ליטל עובדיה

    יועצת חינוכית ראשית
  • רנה קורייב

    יועצת חינוכית
  • מיכל קולא

    רכזת בחינות בגרות ורכזת מתמטיקה
  • חן יצחקי

    רכזת חינוך חברתי ומורה למתמטיקה
  • סמי איפרגן

    מדריך מוגנות
  • אלה לוי-אפרתי

    פסיכולוגית

סגל המחנכים

  • מירי שמע

    מחנכת י'-1 ומורה לאנגלית
  • פליקס שאשא

    מחנך י'-2, י'-3 ומורה לאזרחות והיסטוריה
  • איציק סופר

    מחנך י'-4 ומורה למתמטיקה
  • עדי כהן

    מחנכת י"א-1 ורכזת אנגלית
  • עינת ורטהיים

    מחנכת י"א-2 ומורה לניהול עסקי
  • מירי בן-חיון

    מחנכת י"א-3 ומורה לעיצוב שיער
  • בני אלקובי

    מחנך י"ב-1 ומורה למכונאות רכב
  • אורטל טל

    מחנכת י"ב-2, י"ב-3 ומורה ללשון וספרות

סגל המורים המקצועיים

  • משה אלמליח

    מורה למכונאות רכב
  • אבי כהן

    מורה למדעי התחבורה המתקדמת
  • שגית לוי

    מורה לאיפור ואמנות שימושית
  • שמואל בן-עמי

    מורה לתקשוב
  • בת-שבע תומר

    מורה למתמטיקה
  • אגינה בגדסריאן

    מורה לאנגלית
  • רות פלג

    מורה ללשון
  • רן יוסף

    מורה לחינוך גופני בנים
  • שירן לביא

    מורה לחינוך גופני בנות

סגל עובדי המנהלה

  • רחל בן-סמו

    מזכירה
  • פיני פולק

    קניין
  • יוסף קסלסי

    אב הבית
  • שמחה נשאוי

    אם הבית
  • עובדיה חיימוב

    טכנאי מחשבים

הצוות הצעיר

  • נועם דקל

    מתנדבת שנת שירות
  • ספיר חבר

    בת שירות לאומי
  • גדי ביילין

    בן שירות לאומי
  • ליילה ניצן

    מורה חיילת